Deptford says no to Tidemill becoming an academy

academies.sayingno.org

Turkish

» by
Akademi Danışma Belge, bazı önemli gerçekler. Onlar Biz Say, Say

Finans:
Onlar ki: Akademi doğrudan satın alarak sunduğu hizmetleri geliştirmek olacaktır.
Biz De ki: Onlar köşe dükkanın eşdeğer satın olurdu. YerelYetki fiyatları çok ucuzdur Toptan, eşdeğer dan satın alır. Oçok daha büyük ölçekte mal ve hizmet satın alabilirsiniz.
Özel Eğitim İhtiyaçları (SEN)
Onlar ki: Akademi hala özel olan öğrenciler için aynı hibe alacakEğitim İhtiyaçları ve hala LEA tarafından izlenebilir olacaktır.
Biz ki: Yerel Yönetim Akademi ile uygulama hiçbir yetkileri olacaktı. Oama SEN hüküm izlemek için sağ elinde tutacak yasal olarak müdahale etmek mümkün olacakbir anlaşmazlık ya da sorun durumunda. Anne artık LEA danışmak mümkün olacaktırYanlış bir şey gitmeli. Onlar Hükümet temas etmesi gerekir.
Kabul ve Dönem Tarihleri:
Derler: Akademi hala kabul üzerinde LEA rehberlik aşağıdaki olurduo kendi dönem tarihleri s ayarlamak mümkün olacaktır.
Biz ki: Akademi neredeyse kesin olan bir nokta da olur ‘deki oversubscribed olurduYasal olarak o kabul işlemleri değiştirme ve seçme başlamak hak kazanır. Çocuklar’Zor’ olarak kabul reddetti olabilir. aileler için farklı dönem tarihleribirden fazla okulda çocuklar kaotik olurdu.
Yönetim:
Onlar ki: Akademi o kendi valiler s atanması sorumlu olacaktır.
Biz De ki: Akademi valiler veya, Yerel Yönetim velilere sorumlu değildirhalk. Özel işletmeler olabilir Akademisi, başlıca sponsorları vardırotomatik yönetim organı çoğunluğu kontrol verilmiştir.
Binalar:
Onlar ki: Akademi onu ve kaplar binaların üzerinde daha fazla kontrole sahip olacakyönetmek ve bakım için ödeme ücretsiz olacaktır.
Biz ki: Akademi mükellefler ile ödenen bir varlığın mülkiyetini alarak olurdupara. Yeni okul kamu tarafından ödenen büyük bir gelişme bir parçasıdır.Sitenin kısmının aktarılması mülkiyet yol açacak önemli, mali ve hukukipratik zorluklar.

You must be logged in to post a comment.